Дороги чистять та сильний сніг засипає їх зновуАвтор Visnik, Опубліковано: Січень 18th, 2018

Сьогодні з ранку на вул. Шкільній

Як і обіцяли синоптики, сьогодні, 18 січня, з ранку на Переяславщині (Київська область) знову великий сніг. Сергій Бут (51 рік), керівник міського ВУКГ, повідомив нам, що у Переяславі до цієї стихії готувалися. Напередодні міський голова Тарас Костін провів нараду з керівниками підприємств та установ. Було визначено вулиці, де працюватимуть ті чи інші організації. Зокрема, в мікрорайоні Андруші – “Агрошляхбуд”, в Карані – насосно-перекачувальна станція, на Підварках – “Київприлад” і таке інше.

Від комунальників близько п’ятої ранку на вулиці вийшло найбільше – шість одиниць техніки (три трактори, грейдер, міні-трактор, ЗІЛ з лопатою). За словами керівника, за погодою слідкували ще з ночі. О четвертій годині снігопаду ще не було. Почався він десь о пів на п’яту, а значно посилився вже близько п’ятої години. Як і завжди, розчищення почали з центральної частини міста. Проте найбільшою перешкодою в цій роботі є те, що інтенсивний снігопад не припиняється і вже через невеликий проміжок часу прочищені вулиці знову у снігу.

Також повідомив, що запасів піскосуміші на зиму вистачає, а от палива для роботи техніки зараз доводиться витрачати дуже багато, одна заправка – до 200 літрів.

*        *        *

Як повідомив нам сьогодні з ранку керівник апарату РДА Валерій Перчук (37 років), на сільських дорогах техніка почала працювати з 23.00 17 січня. П’ять снігоочисних машин ШРП №5 працює на ділянці траси “Бориспіль-Дніпро”, три одиниці техніки районного дорожнього управління “Агрошляхбуд” – на дорогах “Переяслав-Поділля” та “Переяслав-станція “Переяславська”. На розчищенні доріг у селах задієно техніку сільгосппідприємств.

– Незважаючи на те, що сніг не припиняється, всі дороги в районі проїзні, – запевнив Валерій Перчук.

Олександр Пасічник (42 роки), директор міського ПП “Авто Пас Лайн”, повідомив нам, що з ранку за графіком відправилися всі маршрутки цього перевізника і на Київ, і на Світанок та Березань.

За повідомленням синоптиків на Переяславщині сьогодні снігопад очікується протягом всього дня, завтра послабшає лише до вечора.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

А поделиться?