Для школярів і педагогів проведуть тренінги з протидії булінгу

Октябрь 15, 2019 18:4889% школярів в Україні стикались з проблемою булінгу.

23 жовтня в «Українському домі» освітяни обговорять тему булінгу дітей та підлітків у шкільному та позашкільному середовищі. Організатор зустрічі запрошує до участі учнів і педагогів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це повідомляє інформаційний портал КМДА, передає Київонлайн.

Під час заходу відбудуться три лекції-тренінги за участю досвідчених спікерів. Зокрема учасникам зустрічі розкажуть про види булінгу, протидію, а також про санкції за булінг, передбачені чинним законодавством. У кінці зустрічі відбудеться практичний тренінг на командоутворення.

Булінг, як одна з форм психологічного насильства, є достатньо поширений у сучасному суспільстві. Чимало дітей та підлітків сьогодні стають жертвами цькування або самі виступають агресорами. Водночас директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко зазначає, що 89% школярів в Україні стикались з проблемою булінгу. Тому ця проблема актуальна як ніколи.

Підписуйтесь на нас у Facebook та Telegram.

23 вересня у закладах освіти столиці розпочинається реалізація загальноміського проєкту «Школа без булінгу. Сім’я без насильства»

Новинибулінг, Освіта