Дитячі табори та санаторії на Київщині відкриватимуть на останньому етапі карантину

2 июня, 2020 20:32Про це на брифінгу поінформував т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У Київській області запущений третій етап виходу з карантину. Зробили це з огляду на поліпшення трьох медичних показників: інцидентність — 9,14, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50% — маємо 21,2%, середня кількість протестованих за методом ПЛР (понад 12 на 100 тис. населення) — наш показник 25,35», — сказав Володін.

У зв’язку з цим в області дозволена робота басейнів і спортзалів, відвідування освітніх занять у групах до 10 людей, у тому числі автошколи. Відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних автотранспортних перевезень.

Читайте також: Після 22 червня карантин в Україні можуть продовжити — МОЗ

«При цьому відкриття дитячих оздоровчих таборів, санаторіїв, зелений туризм можливі лише на останньому етапі карантину та за дотримання протиепідеміологічних рекомендацій», — зазначив він.

Також Володін повідомив, що в області вже почали працювати дитячі садки. Всього відкрились 114 закладів дошкільної освіти, до яких прийнято 2589 дітей.

Поетапне відкриття закладів дошкільної освіти триває.

Як повідомлялося, у Київській області підтверджено 1623 випадків захворювання на коронавірус.