Директору товариства на Київщині повідомлено про підозру у перешкоджанні законній діяльності журналістів 

8 ноября, 2019 11:08Встановлено, що 07 листопада поточного року журналісти одного із центральних телеканалів країни, виконуючи редакційне завдання щодо збору інформації для висвітлення суспільно важливої теми про завищення тарифів на теплопостачання у місті Вишневе Києво-Святошинського району зазнали перешкоджання здійсненню законної професійної діяльності зі сторони директора товариства, яке здійснює обслуговування газових мереж та теплопостачання.

Останній застосовуючи фізичну силу до телеоператора та журналіста намагався виштовхати їх з місця проведення відеозйомки.

Відтак, за процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України, тобто в умисному перешкоджанні здійсненню журналістом законної професійної діяльності.

Досудове розслідування кримінального провадження триває.

Зазначимо, що дотримання конституційного права на свободу слова та запобігання перешкоджання законній діяльності журналістів є одним з пріоритетних напрямків в роботі органів прокуратури.

Прес-служба прокуратури Київської області

Tweet