Діють оновлені карантинні зони: що заборонено в Києві

28 сентября, 2020 12:0824 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено рішення про затвердження нових рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, які почали діяти з 28 вересня.

«Червоний» рівень встановлено в Тернопільській області — у містах Тернополі та Бережанах. Детальніше про обмеження, які встановлені у м. Бережани та м. Тернополі ми писали тут.

Місто Київ перейшло у «жовту» зону.

Відповідно до постанови Кабміну № 641 на території, на який установлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

2) діяльність хостелів;

3) роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Обирайте комплексне рішення LIGA360 від ЛІГА:ЗАКОН, яке об’єднує головні інструменти для ефективної роботи юрисконсульта в єдиному робочому просторі.