«Діяли в інтересах Росії»: СБУ знешкодила в Києві цілу «ботоферму»

Декабрь 6, 2019 13:40Співробітники СБУ сьогодні, четвертого грудня в столиці української держави Києві затримали громадян, які порушували закон України, займаючись діями, які сприяли дестабілізації суспільної ситуації на території нашої країни. Більш детально про це повідомили в Службі безпеки України.

У повідомленні відомства говориться, що «ботоферма» поширювала матеріали в Інтернеті такого характеру, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Цитата: «Ботоферма» використовувалася організаторами для масового поширення публікацій деструктивного характеру на сторінках в соціальних мережах, месенджерах. Зокрема, розсилалися всякі повідомлення про негативні діях. Все це було спрямоване на те, щоб громадська обстановка в Україні дестабілізується».

Оперативниками спецслужби було встановлено, що зловмисники активно надавали послуги Росії, а також тим особам, які безпосередньо причетні до діяльності ОРДЛО. В ході спецоперації співробітниками СБУ було вилучено технічне обладнання, яке використовувалося «ботофермой». Також в рамках кримінальної справи були проведені обшуки за місцем розташування спеціального технічного обладнання. В ході даного заході і були отримані незаперечні докази того, що певні особи причетні до незаконної діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР готує чергову підозру Порошенкові Адвокат Порошенка попередив Трубу Шторм на Філліпінах забрав життя 6 людей Над Швецією з’явилось унікальне сонячне гало В Україну прийде рання, але холодна весна