Діагностичний центр в Києві допустив фінансових порушень на майже 400 тисяч гривень

Январь 17, 2020 13:1617 января 2020 г. 12:05

Діагностичний центр №1 Дарницького району міста Києва (далі- Центр) під час нарахуваннь заробітніх плат своїм працівникам допустив кілька фінансових порушень, що призвело до неефективного використання майже 400 тис. грн.

Як стало відомо KV, про це йдеться в Акті ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального некомерційного підприємства “Консультативно-діагностичний центр №1” Дарницького району міста Києва за період з 01.07.2012 року по 01.12.2017 року, який оприлюднила експертна організація “StateWatch” в межах проекту “Громадський контроль над бюджетними витратами медичних інститутів”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

 

Ревізією було встановлено, що центром за відсутності належних та обґрунтованих підстав було введено до штату непередбачені посади та, як наслідок, в період з 2012 по 2016 роки було виплачено завищені заробітні плати, що призвело до збитків лікарні на суму 69 тис. грн.

В той же період, центр включив до штатного розпису 4 посади, що не були передбачені, чим призвів до додаткових витрат бюджетних коштів на суму 99 тис. грн.

Читайте: Депутат Киевсовета заподозрил ряд коммунальных предприятий Дарницкого района в финансовых нарушениях и злоупотреблениях

Також аудитори встановили, що центр виплачував заробітню плату за непідтверджений обсяг робіт, що призвело до збитків на суму 100 тис. грн.

Крім згаданих порушень, аудитори знайшли й багато дрібних порушень, що були пов’язані з оплатою праці.

Аудитори дійшли до висновку, що внаслідок допущених фінансових порушень Діагностичним центром, бюджету було завдано фінансових збитків на суму 345 тисяч гривень.

Читайте: Суд обязал полицию начать расследование доведения до банкротства больницы “Феофания”

Фото: google.maps

КиевVласть