Десяток затоплених вулиць і повалені дерева. Що відбувається у Києві

17 октября, 2020 15:1617 жовтня у Києві вирує негода із сильнім вітром і значними зливами, які затоплюють і блокують дороги, валять дерева і зупиняють роботу комунального транспорту.

У Києві сильна злива почалась о 07:50. Як повідомляє патрульна поліція Києва, затопило щонайменше 10 вулиць: Осінню, Пріорськю, Автозаводськю, Уманськю, Іскровськю, Пилипа Козицького, Новопирогівськю, Сирецькю, Кирилівськю, Копилівськю, Брожка та Ізюмськю, однак на Уманскій, Іскрівській та Пилипа Козицького згодом відновили рух.

Патрульна поліція Києва

Негода у Києві

Водіїв закликали, за можливості, уникати руху цими вулицями. На Кирилівській через затоплення довелося зупиняти рух трамваїв. Киїавтодор повідомив, що гідрослужба працює в посиленому режимі, на місцях можливих підтоплень чергує техніка.

«Маємо 72 одиниці спецтранспорту і спецзасобів для ліквідації наслідків негоди», — написали у службі і також закликали водіїв бути обачними на дорогах.

Патрульна поліція Києва

Негода у Києві

Станом на 13:00 У Киїавтодорі повідомили, що «напередні прогнозованих дощів у кожному районі посилено очищали зливостоки», зокрема, біля станцій метро «Чернігівська» та «Лівобережна». Тим часом через несправну вантажівку на бульварі Дружби Народів ускладнився рух у напрямку мосту Патона.

Патрульна поліція Києва

Негода у Києві

Крім того, на дорозі з Ірпеня до Києва біля колишнього пункту ДАЇ шлях майже перекрило дерево.

Що відомо

17 жовтня в Україні очікуються дощі, місяцями зливи, температура повітря коливатиметься від +8 на заході до +25 на півдні і сході країни. Рятувальники попередили, що опади у суботу є небезпечними.