Державне бюро розслідувань шукає фото та відео з місця сутички поліції та С14Державне бюро розслідувань (ДБР) просить очевидців надати фото та відео матеріали сутички, яка сталася 9 лютого біля приміщення Подільського управління Національної поліції у Києві між представниками поліції та організації С14


Про це йдеться на сайті ДБР.

«Державне бюро розслідувань з метою об’єктивного встановлення всіх обставин кримінального провадження звертається до очевидців з проханням надсилати на адресу ДБР фото та відео матеріали з місця подій», – повідомляє Бюро.

В рамках кримінального провадження проведено допити свідків, 9 потерпілих осіб та 8 поліцейських. З Подільського управління Національної поліції вилучено та досліджується відео з камер спостереження, повідомляє ДБР.

Нагадаємо, 9 лютого перед зустріччю кандидатки в президенти Юлії Тимошенко з виборцями правоохоронці затримали людей з плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?», серед яких були представники С14. Затриманих доставили до Подільського управління поліції, а вже після того, як їх відпустили, активісти намагались штурмувати будівлю управління.

Журналістка 5-го каналу заявила про пошкодження техніки під час сутички.

Фото: УНІАН

А поделиться?