Державі повернули півгектара найдорожчої в Україні землі

Февраль 12, 2019 23:24Півгектара земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району, в районі р. Козинка буде повернуто державі.

Про це повідомдяють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прокуратуру Київської області.

— Прокуратура в суді оскаржила рішення про передачу у власність півгектара земель водного фонду на території Української міської ради Обухівського району, — йдеться у повідомленні.

Установлено, що у 2003 році рішеннями Української міської ради у приватну власність ряду громадян передано для ведення індивідуального садівництва земельні ділянки площею майже півгектара з числа земель водного фонду, зокрема за рахунок прибережної захисної смуги річки Козинка в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району.

У подальшому, за договорами купівлі-продажу, право власності на вказані землі перейшло до однієї особи.

Вимогами Земельного та Водного кодексів України забороняється передача земель водного фонду із державної власності у приватну, а також садівництво в межах прибережних захисних смуг.

З огляду на викладене, з метою захисту порушених прав держави, прокуратурою Київської області до суду пред’явлено позов в інтересах територіальної громади міста Українка про визнання недійсними рішень та витребування на користь держави півгектара земель водного фонду.

Нагадаємо:

13 років в’язниці отримав вбивця, котрий перед тим вистрибнув з 7-го поверху.
За підтримання обвинувачення Київською місцевою прокуратурою №3 оголошено обвинувальний вирок чоловіку, який під час конфлікту вбив свою дружину.
Крім того, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який жорстоко «розправився» зі своєю співмешканкою.
Установлено, що в жовтні 2018 року 40-річний мешканець одного із сіл Переяславщини, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки зі своєю співмешканкою наніс їй не менше 50 ударів по голові та тулубу, від яких жінка померла на місці

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Дивіться, що пишуть