Держархбудінспекція зупинила будівництво трьох ЖК у Київській області

12 ноября, 2019 09:32Департаментом Держархбудінспекції у Київській області зупинено підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах в Ірпіні та у Гостомелі

Надіслані запити щодо документальної перевірки ще двох об’єктів

Департаментом Держархбудінспекції у Київській області зупинено підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах області. Про це повідомила пресслужба ДАБІ.

Окрім того, спрямовано запити до Ірпінської міської ради для проведення перевірки прийнятих місцевою Інспекцією рішень ще по двом об’єктам.

Так, за результатами позапланової перевірки будівництва ЖК «Сінергія Сіті» по вул. Достоєвського та пров. Озерний в Ірпіні було встановлено низку порушень вимог містобудівного законодавства. У зв’язку з цим замовнику та генеральному підряднику видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт та складено протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

У ДАБІ повідомляють, що наразі вживаються заходи щодо притягнення суб’єктів містобудування до відповідальності.

Окрім того, за результатами позапланових перевірок зупинено будівництво житлового будинку по вул. Чехова, 1а в Ірпіні, а також багатоквартирних житлових по вул. Мисливька, 24-32 у смт Гостомель (будівництво ЖК «Авіатор»).

На підставі звернень громадської організації надіслані також запити щодо документальної перевірки будівництва багатоквартирних житлових будинків по вул. Університетська (ЖК «Грин Сайд») в Ірпіні Департаментом.

Разом з тим, розпочата документальна перевірка на предмет дотримання місцевим органом ДАБІ законодавства при видачі документів на будівництво багатоквартирних житлових будинків по вул. Соборна (ЖК «Центральний»).

Читайте також про те, що 27,5 тис. об’єктів самочинного будівництва підпали цього року під будівельну амністію. А також про те, що міністр розвитку громад вважає: для подолання корупції у держархбудінспекції потрібні комплексні системні рішення. 

Интересные новости:

12.11.2019


274

Покупать и продавать землю смогут только украинские граждане, а иностранцы смогут получить это право…

12.11.2019


509

Пользователи Facebook выложили фото и видеодокательства того, что в Киеве на майдане Независимости в…

12.11.2019


362

В Москве, похоже, появились самые маленькие квартиры за всю историю. В народе их уже успели окрестит…

12.11.2019


282

Якими бачать перспективи та правила майбутнього існування українського ринку нерухомості учасники фо…

12.11.2019


554

Весною 2020 року планується провести аерофотозйомку всієї території України, а до кінця поточного ро…