Депутату Київради від ВО «Свобода», якому спалили авто, напередодні погрожували

Февраль 12, 2019 12:32Депутату Київради від ВО «Свобода» Володимирові Назаренку, якому сьогодні уночі спалили авто, напередодні погрожували.

У коментарі «Вголосу» Володимир Назаренко розповів: «За останні чотири місяці – це вже третій напад, спланований. З приводу першого нападу біля будинку, коли мене побили і намагалися зарізати, поліція не знайшла нападників. А безкарність породжує свавілля. А щодо другого нападу у спортзалі, який стався декілька тижнів тому, я вказую на конкретну особу – Северин Сергій, голова організації тітушок «Стоп свавілля». Поліція його затримала, але тут же відпустила. І жодного покарання він не відбув».

Свободівець також додав: нічний підпал автівки також був спланований. Адже близько 01:00 год він повертався додому, а близько 01:50 год його автівка вже палала.

«До цього було досить багато погроз у Facebook, з різних джерел. І неофіційно казали, що незадоволені моєю активною політичною діяльністю. Зокрема, висвітленням підкупу виборців чи боротьбою проти рейдерів і тітушок, – додав депутат. – Особливо пов’язую це з боротьбою із будівельною мафією – принциповою позицією, що не підкупити. Були спроби підкупу – але зрозуміло, що свободівці не продаються. І тепер почали тиснути таким чином. Мені складно сказати, хто конкретно погрожував. Але останнім часом були погрози від компанії ZIM Capital – три-чотири дні тому, яку пов’язують з Романюком». З приводу підпалу депутат вже звернувся у правоохоронні органи.

Як писав «Вголос», уночі на проспекті Перемоги в Києві, неподалік від Київського політехнічного інституту, невідомі спалили Toyota Land Criuser депутата «Свободи».