Депутатка та викладачка підбурила студентів узяти участь у гостомельському «протесті» (ФОТО)

Январь 17, 2020 13:40Депутатка та викладачка підбурила студентів узяти участь у гостомельському «протесті» (ФОТО)


Олена Черна

У вівторок, 14 січня, у селі Мостище Макарівського району помітили студентів Університету Ірпінської податкової академії та депутатку Гостомельської селищної ради Олену Чорну, які брали участь в «акції-протесту»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сайт «Газета Гостомеля».

Олена офіційно працює доцентом кафедри журналістики, української словесності та культури Університету фіскальної служби. З цього можна зробити висновок, що студенти на цій акції з’явилися саме через сприяння викладачки.

Уже не один раз журналісти та громадськість звертали увагу, що в заходах прямо пов’язаних із підтримкою партії «Нові обличчя» та особисто її лідера Володимира Карплюка беруть участь студенти. Передостання така акція мала місце в листопаді в Ірпені перед офісом телеканалу «Погляд». Наразі, студенти «засвітилися» в Гостомелі на суперечливій акції спрямованої проти законного власника земельної ділянки та його господарської діяльності.

Нагадаємо, що площу Ірпінської міської ради планують зменшити за рахунок того, що Гостомель виводять в окрему територіальну громаду та відносять її до Києво-Святошинського району.