День Киева: украинские звезды рассказали и показали любимые места столицы (ФОТО)

30 мая, 2021 16:48Сегодня, 30 мая, Киев отмечает свой день рождения — День города. По этому случаю звезды вспоминают свои истории любви с украинской столицей.

Любимые киевские места, люди и воспоминания оживают в постах знаменитостей в соцсетях и на эмоциональных фото.

Катя Осадчая в Киеве родилась. Но, как призналась, фото по цветущим каштаном впервые сделала только накануне — вот оно.

Катя Осадчая
Катя Осадчая

«Київ — це моє дитинство, це маршрут 18 тролейбуса і прогулянки Володимирською гіркою. Церква на вулиці Мостицький, ковзанка «Крижинка», під аркою Дружби народів, де я так і не стала фігуристкою. Куренівський ринок, де був куплений найкращий друг дитинства — рудий кіт Макс. Все це мій Київ», — говорит телеведущая.

Катя Осадчая
Катя Осадчая
Катя Осадчая

«Я страшенно шкодую, коли бачу, як руйнують історичні будівлі, і в такі моменти хочеться подивитися в очі цим людям, кому нове блискуче зі скла і бетона краще, ніж пам’ятка архітектури. Але попри все не втрачаю надію, що місто перестануть руйнувати і забудовувати хаотично і Київ стане ще гарнішим, ніж був в моєму дитинстві. Люблю тебе, Київ!!!!»

ONUKA Ната Жижченко — еще одна киевлянка, нежно влюбленная в город. Кстати, ее «места силы»  — готовые небанальные маршруты прогулок по столице.

ONUKA Ната Жижченко
ONUKA Ната Жижченко
ONUKA Ната Жижченко
ONUKA Ната Жижченко

«У Києві є чимало особливих для мене місць, які дають змогу знову прожити приємні спогади й вкотре відчути любов до міста.⠀Так, наприклад, я люблю Воскресенку — район, в якому виросла. Мені подобається, що я можу приїхати сюди, де майже нічого не змінилося, і наче опинитися у дитинстві.⠀Люблю й Печерськ, з його культовим символом — космічним готелем «Салют», який для мене завжди пахнутиме піцою з закладу, куди ми їздили щовихідних сім’єю.⠀Люблю університет культури, де знайомство з новими людьми дало мені перепустку в молодіжне життя Києва.⠀Після зустрічі з Євгеном для мене почали відкриватися нові грані міста. Ми любили ходити в колоритну «Рюмочну» на Бессарабці. А на Подолі, прямо в будинку, в якому ми жили, спускатись у підвал у місце без назви. Іменований нами «Грот», бар працював цілодобово, і вночі з відвідувачів нікого, окрім мене і Жені, не було. Грав музичний автомат із якоюсь попсою двотисячних, а ми могли перемикати на свій плейлист.⠀Я люблю Київ за Дніпро і розлогий ландшафтний вид, мости й зелень. Дуже люблю Поділ у районі Волоської, Спаської, Хорива, навпроти Києво-Могилянки, особливо ввечері чи вночі, коли немає руху, і тобі дійсно здається, що ти в такому мікрокосмосі. Ще люблю старовинні вулиці біля Шовковичної й район Липок, Цитадельної.⠀Обожнюю музей просто неба в Пирогові, який теж для мене Київ. І хоч він вважається дуже попсовим, мені там так круто в дощовий несезонний день, коли немає людей».

«Цьом у каштани», — по-свойски поздравляет город Евгений Клопотенко. «В дитинстві подобалося після школи ходити по парку біля Арсенальної з дівчинкою, триматися за руки та цілуватися. Подобалося сидіти біля театру ляльок і розглядати людей. Подобалася вуличка на Подолі, де аптека-музей.

Евгений Клопотенко

Мені багато чого подобалося в Києві. Подобається і зараз. Софія Київська подобається. Подобається збирати рослинки у Голосіївському лісі і купувати хробаків на рибальському ринку Бухара. Подобається, коли в Києві туман. Подобається Столичний ринок. Подобається Олімпійський стадіон, коли там є футбол. І Олімпійський стадіон, коли там немає футболу. Подобається музей історії України всередині та навкруги. Подобається фестиваль вуличної їжі і подобається купувати арабські солодощі з трушним пловом у провулку на Дегтярівській. Подобається Київ в травневі свята, коли у місті тихо. Подобається їздити мостами вночі. Подобається Видубицький монастир. Ботсад старий і новий, бо маю там свої секретні шляхи. Музей Ханенків. Подобаються бабусі біля Володимирського ринку, що продають свої домашні продуктики».

«Місто, яке я шалено люблю! З Днем народження тебе!» — коротко написала Джамала. И подкрепила поздравление «открытками» — своими фото в каштанах.

Джамала
Джамала
Джамала

У Святослава Вакарчука любовь с Киевом случилась не сразу. «Київ має якусь особливу енергію. Їі не помітять туристи, що приїхали на день чи на тиждень. Мені, хлопцю зі Львова, був потрібен не один рік, щоб їі відчути. Але коли, врешті, відчув, то почав дихати з Києвом в унісон. Це неповторне відчуття — дихання міста, яке ти любиш. Дихай на повні груди ще тисячі років, моя столице! З Днем народження!»

Святослав Вакарчук

Лилия Подкопаева, даром что родом из Донецка, а сейчас живет в США, Киев помнит, любит и сердечно поздравляет. «Пусть это место для каждого из вас будет особенным, пусть здесь рождается счастье и любовь, пусть этот город растёт и развивается, одаривая нас светлыми мечтами и добрыми надеждами!»

Лилия Подкопаева

И Эктор Хименес-Браво тоже доказывает: коренным киевлянином можешь ты и не быть, а не влюбиться в город невозможно. «Я всім серцем обожнюю Україну, а Київ вже давно вважаю рідним містом. Вітаю киян зі святом!»

Эктор Хименес-Браво

Звезда «Крепостной» Наталка Денисенко с мужем, актером Андреем Фединчиком, в день рождения Киева любовались им с высоты.

Наталка Денисенко и Андрей Фединчик
Наталка Денисенко и Андрей Фединчик
Наталка Денисенко и Андрей Фединчик
Наталка Денисенко и Андрей Фединчик

Фото: Instagram

Смотрите также:

Самые яркие клипы мировых звезд, снятые в Киеве

Теперь официально: Катя Осадчая беременна в третий раз

Как украинские звезды празднуют День матери 2021: самые трогательные фото и истории

Диета Джамалы: как звезда похудела на 6 кг за 1,5 месяца