День фізичної культури і спорту: 250 видатних спортсменів привітали у КМДА [Вiдео]

Сентябрь 12, 2019 09:40Урочистий прийом із нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту пройшов вчора у Київській міській державній адміністрації. Міська влада привітала 250 видатних спортсменів та почесних гостей.

А саме: учасників II Європейських ігор, чемпіонів Європи та світу, тренерів та представників фізкультурно-спортивної сфери.

Спортсмени отримали почесні грамоти та подяки від Київського міського голови та Національного олімпійського комітету України за свої спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Києва.

Валентин Мондриївський заступник голови Київської міської державної адміністрації:

— Нам є чим пишатися. Ми щороку збільшуємо фінансування галузі спорту в місті. Це відчувають і наші тренери, і спортсмени. З 1 вересня трошки підняли зарплату для тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ). Ми багато зусиль прикладаємо для того, щоб розвивалась спортивна інфраструктура. Місто стає комфортним, зручним. Вітаю всіх зі святом і бажаю нових перемог, досягнень, звершень.

«Вечірка» також поспілкувалась з Вікторією Денисенко, чемпіонкою України, призеркою численних міжнародних змагань, срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорів. Вікторія — маленька тендітна дівчина, навіть не виглядає на свої 15 років.  Вона зазначає, що це дуже круто коли спортсменів у своїй країні поважають, люблять та нагороджують за досягнення. Вікторія розповіла, що саме нагороди мотивують рухатись далі.

— Мотивацію я намагаюсь знаходити у всьому, що я роблю. Я дуже люблю те, чим займаюсь, — додає Вікторія.

Дівчина розповідає, що спорт — це щоденна праця. І має вона лише один вихідний на тиждень, коли не тренується – неділю.

Читай «Вечірку» в Telegram та Facebook.