Де погуляти у Києві: 5 місць, про які ви не знали або забули

12 марта, 2018 16:08Вони підійдуть незалежно від того, чи хочеться вам відпочити самому і побути наодинці з містом, чи хочете ви пройтися з партнером і вивчити романтичні місця в Києві або просто плануєте погуляти з одним.

Підібрка з 5 нетривіальних локацій, де можна погуляти у Києві.

Астрономічна обсерваторія

Сьогодні цікавитися космосом, астрономією і далекими планетами – це не дивна примха, а природна необхідність. Тому одним з варіантів класного спільного дозвілля стане екскурсія в Астрономічну обсерваторію, яка розташувалася на вулиці Обсерваторній.

Фото: officiel-online

Записатися на екскурсію можна на офіційному сайті обсерваторії: в березні ви зможете побачити подвійні зірки, зоряні скупчення, туманності, а в кінці місяця вашому погляду будуть доступні Місяць і Венера – правда, останню можуть закривати дерева. Обсерваторія має і велику історичну цінність: свого часу саме там були відкриті комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовникова, а ще там відкриті карликові галактики і зібрана колекція старовинних інструментів.

Кладовище кранів

Дістатися на цю локацію непросто, але варто це зробити навіть для того, щоб потім говорити друзям: “Так, знаєте, прогулювалися вчора по кладовищу кранів, а у вас що нового?”.

Фото: officiel-online

Як повідомляє L’Officiel, територіально це місце знаходиться неподалік від Видубичів, але потім потрібно ще пройтися по рейках близько 15 хвилин. Кладовище – це місце, куди звозять баштові крани, які вийшли з ладу: вони збудовані в ряд і формують собою унікальне індустріальне видовище.

Оранжереї ботанічного саду Фоміна

Якщо вам життєво необхідна рослинність і природа навіть посеред зими, пропонуємо зайти в парк Фоміна, але не в прогулянковий комплекс, а в науковий.

Фото: officiel-online

Там розташовані оранжереї, де ростуть тропічні і субтропічні рослини, занесені до реєстру наукових об’єктів. Крім того, там же знаходиться найстаріша в Україні пальма – їй цілих 200 років. Ви ж не хочете таке пропустити?

Гори Татарки

Татарка називається так з дуже очевидної причини: саме тут в 1840-х роках татарські переселенці заснували невелике селище. Коли трохи пізніше на цій території почали прокладати вулиці, одна з них отримала назву Татарська. Цей район – тихе і трохи містичне місце сили прямо посеред галасливого міста: пагорби Татарки простягаються між Подолом, Щекавицею і Глибочицею.

Фото: officiel-online

З гори Щекавиці – названої так на честь Щека, одного з легендарних засновників Києва – відкривається дивовижний вид на Поділ. Потрапити туди можна, звернувши з Нижнього Валу на Олегівську, потім звернувши ще раз між 36 і 38 будинками і пройшовши між гаражами за будинком 42.

Човнові станції

Станція знаходиться на Трухановому острові, неподалік від Пішохідного моста. Вона була відкрита ще за часів Радянського Союзу, і тоді там працювала база для занять веслуванням, а зараз туди можуть прийти всі охочі орендувати човен або катамаран.

Фото: officiel-online

Ще одна симпатична станція знаходиться на озері Вербному – починаючи з червня (а прокатний сезон стартує тільки тоді, на жаль) ви зможете вивчати риб і інших мешканців підводного світу прямо з човна, настільки в озері чиста вода.

Нагадаємо, Одеський мурал став одним з найкращих об’єктів світового стріт-арту.