Дайте мені спокій: студентка, яка звинуватила топ-чиновника МВС у домаганнях, заявила про стеженняСтудентка Наталя Бурейко, яка заявила про домаганнях і погрози з боку заступника департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченка, подала заяву про переслідування в прокуратуру.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, дівчина опублікувала в мережі новий пост.

Зокрема, Бурейко повідомляє про те, що її розшукують невідомі люди, розпитують її батьків, знайомих в гуртожитку. З цієї причини вона була змушена “зникнути”.

“Я була змушена терміново покинути гуртожиток і ночувати у знайомої. В цілях власної безпеки я не буду розкривати своє поточне розташування. Хто б мене не переслідував, поліція це чи ні, я дуже прошу залишити мене в спокої”, – пише студентка.

Бурейко також повідомляє, що якісь люди намагалися шукати її в гуртожитку, чергували поблизу всю ніч. Приходили і сам університет: “Якщо це поліція, то схоже вчора в Києві просто не було більш небезпечною злочинниці, ніж я. Мені неприємні ці переслідування, а особливо моїм родичам. Я дівчинка, а не терорист. І я не впевнена, що ви хочете, щоб подібне, від погроз до переслідування, відбувалося з вашою дочкою. Від величезного стресу мій сьогоднішній ранок почалося з блювоти і заспокійливих.

Бурейко також опублікувала скріни заяви в прокуратуру.

Нагадаємо, нардеп від «Народного фронту» і радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко назвав фейком звинувачення в домаганнях студентки Наталії Бурейко висловлені нею на адресу заступника департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченка.

Геращенко розповідав про хакерів, які скористалися фотографіями Варченка, про фейк і цинічну провокацію. Сам Варченко також повідомив про інформаційну атаку, заявляє, що ніколи не листувався з Наталією Бурейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?