COVID-19: у Києві почали готувати списки на електронні спецперепустки у транспорт

29 июля, 2021 06:48У Києві готуються до нового жорсткого карантину. КМДА просить райони надати списки працівників критичної інфраструктури, аби їм видати спецперепустки у транспорт

У Києві почали формувати списки для спцперепусток у громадський транспорт

Деякі українські ЗМІ опублікували документ від Голосіївської РДА, у якому просять надати списки на спецперепустки у транспорт на випадок запровадження повторного локдауну. В райадміністрації, підтвердили, що лист справжній. Втім, зазначили, що його розсилали не всім.

Документ

Хто саме його отримав, у РДА не уточнили. Такий документ, ймовірно, надійшов лише у ті підприємства, які вважають критичними й роботу яких не можна зупиняти навіть під час локдауну.

COVID-19: в Україні посилять карантинні обмеження, – рішення РНБО

Вірогідно, що такі документи підготували у всіх районних адміністраціях столиці.

У документі йдеться про те, що списки для видачі перепусток під час нового карантину складаються за рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Коли буде новий локдаун

Термін введення карантину в документі відсутній, проте більшість інших заходів, запропонованих штабом, повинні бути реалізовані в липні – серпні поточного року.

Коли буде введений новий карантин наразі невідомо, втім раніше в КМДА повідомляли, що 3 хвиля коронавірусу в Україні може бути у кінці серпня – на початку вересня.

COVID-19: Украина точно вернется в «красную зону» — главный санитарный врач Игорь Кузин

Які будуть перепустки у транспорт

«Одним із важливих і дієвих факторів у протидії поширенню хвороби є уникнення великих скупчень людей, а отже – обмеження роботи громадського транспорту. Для того, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, вже найближчим часом підприємства критичної інфраструктури мають надати інформацію про необхідну кількість перепусток», – прокоментував заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Цього разу планують запровадити електронні перепустки. Таким чином в КМДА персоналізують перепустки, щоб ними могли скористатися тільки кияни, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури.

Субсидии предлагают сократить вдвое: Минсоцполитики инициирует уменьшение социальных норм на 50%

Интересно узнать: как выбрать фильтр для горячей воды?
Источник:
24tv