Ціна питання – $13 000: в Києві помітили бюджетний електрокросовер Renault K-ZE

30 октября, 2020 19:08В Києві вперше помітили бюджетний електромобіль Renault K-ZE, який французи виробляють в Китаї для місцевого ринку.

Автівку вдалось сфотографувати на столичних Позняках, коли її перевозили на евакуаторі. При цьому була вона без номерних знаків держреєстрації.

K-ZE розробили на основі бензинового Renault Kwid, який в свою чергу будувався на платформі CMF-A від Renault-Nissan. При розробці електричної версії модульна платформа зазнала значних змін.

Невеликий кросовер має мотор на 33 кВт та батарею ємністю 26,8 кВтгод. Офіційно компанія говорить про пробіг на одному заряді по циклу NEDC в 271 км, але як виявилось реальний складає майже вдвічі менше – 160 км.

Зараз Renault K-ZE в Китаї продають за 8 600 доларів. В Україну теж планують завозити ці авто. Під ключ це обійдеться в 13 000 доларів. Очевидно, на цьому знімку один з перших таких завезених електрокросоверів.

Зазначимо, Renault передбачила і для європейського ринку бюджетний електромобіль. Ним стала Dacia Spring. Орієнтовна ціна на неї складає менше 13 000 доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, випуск найдешевшого на європейському ринку електромобіля Dacia Spring від Renault виявилась під загрозою. А все через те, що французи вирішили випускати автівку на китайському заводі, а не в Європі – Румунії чи Франції.

По матеріалах: uzr.com.ua.