Чотирьох дітей забрали із сім’ї у Києві: що сталося

Июнь 11, 2019 23:08У Києві поліцейські разом із робітниками соціальної служби забрали з багатодітної сім’ї чотирьох дітей. Вказано, що хлопчики і дівчатка були у занедбаному стані. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у Києві Оксана Поплавська, соцробітники обходили територію і біля одного з будинків побачили дітей та їхню мати, яка була у стані алкогольного сп’яніння. У такому ж стані був і батько.

Вона додала, що родина перебуває на обліку, при цьому батьки не дуже виправляються. Також були перевірені умови проживання, які визнані незадовільними.

Надалі суд ухвалить рішення про позбавлення батька і матері батьківських прав. Відомо, що найменшій дитині — два роки, а найстаршій — сім. На сьогодні діти перебувають у лікарні.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що у столичної горе-матері забрали двох дітей. Причиною для таких дій стали жахливі умови, в яких жила малеча 2013 і 2016 років народження разом із безробітною жінкою.

Також ми повідомляли, що у Дніпрі правоохоронцям зателефонувала місцева мешканка, яка повідомила, що її п’яний сусід б’є свого 8-місячну дитину і міг навіть зламати ногу немовляті. За її словами, 27-річний чоловік зловживає алкоголем, не працює, а його 18-річна дружина теж не може доглядати за малюком.