Чоловік загиблої від вибуху в Фастові просить про допомогу (ФОТО)

11 января, 2019 18:16Чоловік загиблої від вибуху в Фастові просить про допомогу (ФОТО)

Загибла від вибуху в Фастові Сніжана Дем’яненко

Олександр Дем’яненко, чоловік загиблої від вибуху в фастівській багатоповерхівці Сніжани Дем’яненко, просить у небайдужих про фінансову допомогу

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на допис Володимира Валентинова у Facebook.

Через соціальну мережу Олександр Дем’яненко, який проживав у будинку в Фастові, де стався вибух, просить про допомогу. Зокрема, він зазначає, що всі особисті речі, документи і техніка повністю знищені.

У його квартирі нещодавно був зроблений ремонт і куплена в кредит побутова та комп’ютерна техніка, якої вже немає, але за яку він мусить виплатити кошти. Чоловік також зазначає, що працює на ПАТ «Укрзалізниця», де отримує заробітну плату в розмірі 6 500 грн/місяць.

«Але найважливіше і саме головне – мені ніхто не поверне мою Сніжану. Їй було лише 22 роки. Наше спільне життя тільки починалось. Ми були створені один для одного. Мали багато планів на майбутнє. Але все скінчилось 14 грудня 2018 року. Ні в чому не винна дівчина загинула. Я ніколи не просив допомоги і мені важко це робити, але вимушений звернутися до Вас. Прошу зрозуміти, в якій ситуації я опинився. Буду дуже вдячний за будь-яку підтримку», — повідомив Олександр.

Номер карти ПриватБанку для допомоги: 4149 4993 4093 6010 (Дем’яненко Олександр).

Нагадаємо, що 14 грудня у Фастові з невідомих причин стався вибух на четвертому поверсі п’ятиповерхівки. Основною версією причин вибуху в квартирі є витік побутового газу.

Також зазначимо, що обох жертв вибуху в багатоквартирному будинку – Сніжану Дем’яненко та Віталія Бабіченка похоронили у Фастові.

Зазначимо, що Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що остаточну причину вибуху в житловому будинку Фастова не встановлено.

Варто додати, що архітектор Віктор Глеба переконаний, що причиною вибуху в багатоповерхівці Фастова могла бути вибухівка, а не витік газу.

Окрім того, 20 грудня на позачерговій сесії Київської обласної ради депутати підтримали рішення про виділення 1,5 млн грн постраждалим родинам від вибуху в Фастові.

Читайте також: