Через відновлення будівництва торф’яних котелень на Київській зібралися люди (Наживо)

Октябрь 10, 2018 17:56Через відновлення будівництва торф’яних котелень у Тернополі на вулиці Київська зібралися місцеві мешканці.

Дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Тоді анонсувалося, що в Тернополі запрацюють сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9. Заради реалізації цього проекту побудовали завод із переробки торфу на торф’яні крихти – сировини для котелень.

Влада зазначає, що за рахунок роботи котелень на альтернативних видах палива зменшується споживання природнього газу. Окрім того, тернополяни мали б цілодобово гарячу воду. Проте жителі обласного центру виступають проти таких котелень. Адже, на їхню думку, економія газу при цьому є дуже незначною, на відміну від завданої екології шкоди.

На місці працюють журналісти Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР”. Трансляцію НАЖИВО зібрання мешканців з приводу відновлення роботи котелень на торфі Ви можете подивитися на нашому сайті www.mediator.te.ua або ж на сторінці “МедіаТОРа” у Фейсбук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.