Була у спортивному одязі, а на тілі мала синці: юнак, який знайшов співробітницю США, розповів нові деталі про померлу

30 сентября, 2020 20:08На вигляд померлій 27 років.

Співробітницю США, яка від травм померла у лікарні, знайшов між залізничними коліями неповнолітній юнак, який відтягнув її звідти. На її тілі школяр зауважив синці. У поліції наразі розглядають дві версії інциденту, зокрема, це побиття і нещасний випадок.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лікарі починають тренувати Балуха до самостійного дихання – нардепка

Журналістам хлопець розповів, що помітив жінку з синцями на шиї, нога її була на колії, щоб потерпілу не переїхала електричка, він встиг з перехожим відтягнути жінку у безпечне місце. Хлопці намагалися її привести до тями та викликали поліцію.

Як виявилося, в телефоні жінки номери були записані англійською, а з нею було посвідчення посольства США. Там підтвердили, що померла їхня співробітниця, але ані її імені, ані прізвища не називають.

На вигляд померлій близько 27 років. Вона була одягнута у спортивну форму, мала з собою навушники і, найімовірніше, займалася бігом.

Нагадаємо, побиту співробітницю посольства США виявили перехожі у лісопарковій зоні поблизу залізничних колій на вул. Толбухіна в Шевченківському районі столиці. Від отриманих травм вона, на жаль, померла у лікарняному закладі.  

ЗМІ згодом повідомили, що співробітницю посольства США, найімовірніше, міг збити проїжджаючий повз потяг, який вона не помітила, бо була у навушниках.