Будівництво школи на Петлюри: Сапожко хоче до кінця року закласти фундаментПо об’єкту «Будівництво корпусу початкової школи на 900 учнів на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 по вул. Симона Петлюри 17 Б» уже готові висновки експертизи. Про це під час засідання виконкому заявив міський голова Ігор Сапожко.

Експертизу проекту провело ДП «Спеціалізована державна експертна організація-центральна служба Української державної будівельної експертизи», вартість експертизи склала 159 076.98 грн.

Нагадаємо, в рамках структури ЗОШ №10 заплановане будівництво нового корпусу для початкових класів орієнтовно на 900 учнів. Будівництво ще однієї школи заплановане за адресою Василя Симоненка, 103.

За словами Ігоря Сапожка, оскільки загальна вартість проекту будівництва на вулиці Симона Петлюри, 17Б перевищує 200 млн. грн., потрібно розробити титул будівництва.

*Титул будівництва — документ, яким встановлюються завдання для введення в дію потужностей та основних фондів для конкретної будови.

Для об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, відповідною постановою Кабінету міністрів України затверджений порядок затвердження титулів об’єктів.

Титул об’єкта визначає основні техніко-економічні показники об’єкта будівництва і містить такі відомості:

— найменування об’єкта та його місцезнаходження;

— найменування замовника;

— сфера управління, до якої він належить, галузь;

— характер будівництва (нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення підприємства, об’єкта, споруди);

— обсяг капіталовкладень;

— вартість основних фондів та завдання щодо введення в дію потужностей на весь період будівництва з розподілом капітальних вкладень за роками з урахуванням тривалості будівництва;

Показники титулів об’єктів є плановими як для замовника, так і для підрядника, зокрема щодо фінансування об’єктів будівництва, та засобом забезпечення ефективного використання державних капітальних вкладень.

Ігор Сапожко

За словами мера Броварів «титул будівництва» потрібно буде затвердити в Київській ОДА. Після його затвердження, за словами керівника Відділу капітального будівництва БМР Людмили Павлик, буде оголошуватися тендер на підрядника безпосередньо будівництва.

«У поточному році потрібно здійснити, принаймні, фундамент даної школи для того, щоб можна було рухатися вперед», — заявив міський голова.

Нагадаємо, під час свого останнього візиту до Броварів у ЗОШ №7 на святкування «Останнього шкільного дзвоника» прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що мер Броварів його запевнив, що уже закладає фундамент нової школи.

У тендері «Будівництво корпусу початкової школи на 900 учнів на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 по вул. Петлюри Симона (Черняховського), 17Б в м.  Бровари Київської області» (проектні роботи, стадія «Проект») виграла архітектурна група Анни Кірій, яка брала участь у презентації в жовтні 2016 року проектів школи.

А поделиться?