«Будівельній Годзілі» принесли нову жертву – дітей з особливими потребами викидають на вулицю (ВІДЕО)

Май 16, 2019 14:24«Будівельній Годзілі», що зводиться у Солом’янському районі Києва на замовлення столичної влади принесли нову жертву. Під загрозою закриття опинився дитячий садок, в якому навчаються діти з особливими потребами та який аж ніяк не вписується у план забудови. Тож, батькам не залишилось нічого, окрім як завітати до чиновників, які влаштували собі свято вишиванки, з питанням де ж теперь навчатимуть їхніх дітей. Може, у мерії?

Нагадаємо, скандальне будівництво 23-поверхового будинку у центрі столиці «вдало» розташувалось поміж двома освітніми заходами. Внаслідок будівельних робіт малеча з дитсадка налякана постійним «землетрусом», а стіни школи вже пішли тріщинами. Але чим більше резонансу – тим швидше починають працювати будівельники.

І ось вже столичні чиновники знайшли спосіб, як вирішити проблему – вони просто закрили школу! Оскільки декілька тижнів тому інспектори неочікувано виявили безліч порушень пожежної безпеки.

А за школою, яка «раптово» стала настільки аварійною, що її мають закрити – новий поворот. Цього разу – звістка про «зупинку роботи» дитячого садка. Бо все просто: немає садочка — немає проблем. І навряд чи чиновників хвилює, що цей заклад — інклюзивний і в ньому навчаються діти з особливими потребами.

Зазначимо, що зростає цей небезпечний велетень на замовлення столичної мерії. Замовником об’єкта є комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство».

Коментарі