Бучанка стала віцечемпіонкою України з бодібілдингу

Октябрь 22, 2019 18:08Бучанка стала віцечемпіонкою України з бодібілдингу


Фото з місця події

Культуристка Ірина Гарбар із міста Буча стала віцечемпіонкою на Відкритому Чемпіонаті України з бодібілдингу WABBA, що пройшли цими вихідними в столиці

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Бучанської міської ради у Facebook.

Ірина готувалася до змагань під керівництвом успішного тренера Володимира Гончаренка, який має у своєму особистому заліку найвищі перемоги й допоміг піднятися на п’єдестал не одному спортсмену.

Загалом на цьому чемпіонаті мірялися красою м’язів близько 200 атлетів з усіх куточків України. Традиційно у Відкритому Чемпіонаті України взяли участь спортсмени Білорусі, Молдови, Угорщини, Казахстану, Ірану та Польщі.

Ірина Гарбар почала цікавитись Fitness Bikini 3 роки тому, і навіть подумати не могла, що це стане невіддільною частиною її життя. Дівчина вважає, що підготовка до змагань – це своєрідний інструмент, який потрібно вміти правильно використовувати, а найважчим етапом вважає день напередодні змагань. Ірина виступала в WABBA Ukraine вперше. Моя ціль: довести собі, що я можу досягти ідеального тіла, виховати в собі силу волі й характер, та показати, що Fitness Bikini – це красивий і гідний спорт, — розповіла Ірина.

Довідково:

WABBA — всесвітня аматорська асоціація бодібілдингу — була створена легендою бодібілдингу, конкурентом Арнольда Шварценеггера, чемпіоном Сержем Нубретом ще в 1975 році після змагань «Містер Олімпія». З того моменту, WABBA стала однією з найбільших федерацій бодібілдингу у світі.

Також нагадаємо, що 17-20 жовтня в Ужгороді проходив чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією WKSF, у якому участь взяли спортсмени з Переяслав-Хмельницького Володимир Яковченко та  Юрій Голота.

Читайте також: