Бориспільців не влаштовують гарячі батареї і великі суми у платіжкахБориспільців не влаштовують гарячі батареї і великі суми у платіжках

40 0 0

У сучасному сіспільстві громадяни розмовляють із владою через соціальні мережі.

Якщо виникає велика проблема у містян, то в першу чергу люди розповідають про це у соціальній мережі роблячи посилання на представника влади.

На сьогодні жителі Борисполя шоковані від суми, яка приходить у платіжці за тепло. Люди почали скаржитися на те, що батареї у квартирах занадто гарячі і вони змушені відкривати вікна.

Громадяни натякають на те, що ЖЕК навмисно накручує тепло, щоб в платіжках приходили більші суми.

Що робити в такій ситуації

Якщо в квартирі регулярно буває надто жарко, – встановіть на батареї запірні крани або теплорегулятор. Якщо крім питань клімату в квартирі вас хвилюють і надміру сплачені суми, треба регулювати подачу тепла на увесь будинок. Для того, щоб зменшити обсяг гігакалорій, мешканці повинні звернутися в організацію, яка обслуговує будинок з письмовою заявою.

Та оперативно вирішити питання зі зміною кількості подачі тепла в конкретний будинок буде складно. Мешканці повинні проголосувати на зборах за зменшення подачі опалення. За таке рішення повинні виступити не менше двох третин власників квартир в будинку.

Читайте ще:  Отруйне питання. Куди вивезли залишки з хімскладу в Гостомелі?

Розділи: Бориспіль, Новини

А поделиться?