Більшість киян виступають проти цільної новорічної ялинки

30 октября, 2019 11:16КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Більшість киян виступають проти цільної новорічної ялинки через небажання спилювати дерево. Про це у коментарі кореспонденту УНН розповів президент проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

«Ми більше схиляємося до ялинки з гілок, ніж до цільної, через те, що містяни останнім часом просять або штучну ялинку, або з гілок, але ні в якому разі не цільну. Ми робили опитування, більшість містян схиляються до набірної ялинки, щоб не забирати життя у дерева, у ті часи, коли екологія і так порушена. Тому, ми також більше схиляємося до цього», — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленського просять заборонити торгівлю ялинками

Добруцький також зазначив, що деякі люди самі пропонують ялинки, які не в змозі утримувати. «Але є варіанти, коли люди самі звертаються та говорять, що вони мають у приватній власності ялину, та вони хочуть її подарувати. Ми не зрізаємо, ми не замовляємо — у людей вона є, і вони хочуть подарувати, тому що на своїй території вони більше не можуть її утримувати, вона небезпечна для житла та життя, якщо дуже величезна», — зазначив він.

Як повідомляв УНН, цього року тематика святкового оформлення Софійської площі, де встановлюють новорічну ялинку, буде присвячена казці «Лускунчик».