Біля метро Житомирська з одного з будинків повалив густий чорний дим

6 декабря, 2019 13:32Кабінет міністрів звернувся до наглядової ради АТ «Укрзалізниця» переглянути ефективність роботи менеджменту та ухвалити відповідні кадрові рішення для припинення корупції.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Укрінформ.

«Ми, як уряд, уже звернулися до наглядової Ради для того, щоб вона переглянула ефективність роботи менеджменту Укрзалізниці і прийняла відповідні кадрові рішення», — сказав Гончарук.

Кабмін наполягає, щоб корупція в Укрзалізниці була негайно припинена, і робить усе залежне, щоб це відбулося якнайшвидше.

«На мою думку, в Укрзалізниці ситуація складна… Ми виходимо з того, що на місцях продовжується, в окремих випадках, корупція. Проте нам потрібно враховувати, що в Укрзалізниці існує незалежна наглядова рада, яка впливає на менеджмент безпосередньо», — сказав Гончарук.

Він очікує серйозних змін до кінця року.

Раніше стало відомо, що Верховний суд поставив крапку у справі Укрзалізниці проти АМКУ. Через відмову філії Укрзалізниці розвести залізничні мости на Дніпрі для пропуску великогабаритного судна Дніпропетровським відділенням Комітету за заявою АСК «Укррічфлот» була розпочата справа.