Біла Церква вшановує пам’ять засновника міста Ярослава Мудрого

Март 12, 2018 13:56У Білій Церкві 5 березня, в День пам’яті благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство міста на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам’ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської єпархії.

Як відзначив архіпастир:

“Молитва біля пам’ятника святого князя є проявом любові до нього, адже він наш батько і місто ним засноване − благословенне. Хоч воно має і складну долю, але його, як показали останні події, минають усякі погроми, захоплення, каліцтва”.

Крім цього, владика побажав усім вірним бути справжніми патріотами, такими яким був святий князь Ярослав: учити своїх дітей, дбати про добробут, не ділити, а об’єднувати. Архіпастир висловив подяку духовенству та вірним і прикликав на всіх Боже благословення.

Загрузка…

http://kievtime.com/kiev-region/bila-tserkva-vshanovuye-pamyat-zasnovnyka-mista-yaroslava-mudrogo/http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/8e778e-707×400.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/8e778e-707×400-150×150.jpg2018-03-12T11:46:15+00:00ОленаБіла ЦеркваКиївська областьКультураПодіїСуспільствоБіла Церква,Білоцерківська єпархія,вшанування пам’яті,Замкова Гора,засновник міста,МолебеньУ Білій Церкві 5 березня, в День пам’яті благовірного князя Ярослава Мудрого, духовенство міста на чолі з митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином звершили молебень на Замковій Горі − історичному місці заснування Білої Церкви, перед пам’ятником святого благовірного князя Ярослава Мудрого, біля храму святого великомученика Георгія Побідоносця. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської єпархії. Як…ОленаОлена lenaudod3.d.n.@gmail.comEditorНовини Києва