Бійка з «тітушками» на Татарці: до поліції доправили сімох учасників інциденту

Март 9, 2018 17:00Депутат Київради Прохор Антоненко повідомив у соцмережі, що «тітушок» провчили

Правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом побиття народного депутата Юрія Левченка в Києві. Сімох учасників сутичок доправили до управління поліції. Про це інформує прес-служба столичної поліції. 

Провадження порушене за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає обмеження волі терміном до 5 років або позбавлення волі терміном до 4 років.

Інформацію про постраждалих унаслідок сутичок під час демонтажу гаражів у Києві уточнюють.

Раніше у поліції повідомили, що  працівники благоустрою, згідно з приписом, проводили демонтаж гаражів. На місце прибули народний депутат Юрій Левченко та депутат Київради Святослав Кутняк, які намагалися кинути пляшку із запальною сумішшю. В результаті виникла бійка, яку припинили правоохоронці. Після цього депутати поїхали з місця події.

Про побиття Левченка заранку повідомив депутат Київради Святослав Кутняк. За його словами, 9 березня о 4-й ранку «тітушки» з «Київського благоустрою» приїхали незаконно зносити майно місцевих мешканців на вулиці Половецькій, 25-27 заради зведення тут чергової висотки.

«Найманці Кличка жорстко (до втрати свідомості) побили народного депутата Юрія Левченка (ще й впритул кілька разів в очі наприскали з газового балончика, в нього підозра на опік). Тільки що відвіз його в лікарню», – написав депутат у Фейсбуці.

Щойно на вулиці Половецькій 25-27, де ми разом з громадою з пів четвертої ранку протистояли кличківським тітушкам з благ…

Posted by Кутняк Святослав on Donnerstag, 8. März 2018

Пізніше інший депутат Київради Прохор Антоненко повідомив у соцмережі, що «тітушок провчили».

«Тітушок, які вранці на вул. Половецька, 25-27 (Татарка) підступно побили місцевих та Юрія Левченка зі Святославом Кутняком, провчили. Кличка з його тітушнею Майдан нічому не навчив. Подовжують бити людей заради нових висоток між будинками.  Але на будь-яку дію буде відповідна протидія», – написав Антоненко та опублікував фото з місця інциденту.