Бій за маршрут: хто влаштував стрілянину у Броварах та як відреагували у МВС (Відео)

Май 29, 2020 20:48За темою

>

Спецоперація через стрілянину у Броварах: у двох областях затримали учасників розбірок

Сьома ранку, просто з власних вікон мешканці будинку в одному з броварських спальних районів стежать за надзвичайною подією. Близько сотні людей зі зброєю влаштували стрілянину.

Місцем сутички стала вулиця олімпійська у броварському районі торгмаш. Перестрілка була як на самій вулиці, так і в дворах будинків. Зараз про неї нагадують хіба відстріляні гільзи у траві.

Денис Петраченко – один з очевидців, які зробили відеозапис сутички. Каже, не згадає таких подій навіть у 90-х, а про бандитські чвари тих часів досі ходять легенди. Цього разу використовували як стрілецьку зброю, так і звичайні молотки.

Інші очевидці розповідають про двох поранених, які не могли пересуватися. Міський голова Броварів підтверджує – госпіталізовані двоє, їхній стан – стабільний.

«Поранені, які знаходяться – це броварчани. А затримані – з Вінниці. Поліція відреагувала практично наскільки мені відомо, більшість людей ідентифікована, і питання часу по їхньому затриманню», – повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

За гарячими слідами поліція затримала 11-х учасників, які не встигли втекти з місця подій.

Пізніше затриманих стало більше. Виявили правоохоронці й автомобіль порушників.

місце стрілянини у Броварах5 канал

Міський голова Броварів одразу заявив: сутичка стала результатом конфлікту фірм, зацікавлених у перевезенні пасажирів до Києва.

У Київській ОДА вимагають у правоохоронців розібратися в цій ситуації, а також пообіцяли допомогти броварчанам, чиї квартири постраждали внаслідок сутички. Голова ОДА Василь Володін каже: уже мав нараду з перевізниками, і вони запевнили у непричетності до події. На п’ятничний бій відреагував і президент, який зажадав від міністра внутрішніх справ рішучих дій.

стрілянина в Броварах5 канал

В МВС відреагували відстороненням керівника вінницької поліції Юрія Педоса, адже саме звідти до Броварів приїхала частина учасників конфлікту. Водночас поліція порушила чотири кримінальні провадження: хуліганство з використанням зброї, навмисне пошкодження майна, незаконний обіг зброї та вибухівки та замах на вбивство двох і більше осіб.

Петро Троць, Юрій Усік, «5 канал»

Читайте за темою