Батьки учнів ліцею в Києві відмовляються від перенесення навчання в інші заклади

Март 12, 2018 18:40Представники Районної держадміністрації та очільниця управління освіти Солом‘янського району повідомили батьківський колектив щодо наказу про тимчасове перенесення навчання в інші освітні заклади Києва.

Під час зустрічі у приміщенні ліцею, батьки висунули вимогу: скасувати наказ управління освіти Солом‘янського району та продовжити заняття у приміщенні на проспекті Політехнічному 2А.

Батьки погодилися на додаткову державну експертизу будівлі і зазначили, що готові під свою відповідальність відпустити своїх дітей навчатися в приміщеннях ліцею вже від завтра.

Як повідомила Громадському Наталія Кухарєва, начальниця управління освіти Солом’янського району, «за рішенням батьківського колективу, на основі протоколу зборів, директорка надсилає на мене клопотання із рішенням більшості батьків, аби діти продовжили навчання в ліцеї вже від завтра, на весняних канікулах ми проведемо додаткову експертизу стану будівлі і матимемо попередні висновки. Їм пропонували перенести навчання в приміщення школи «Ерудит», в чудові умови, але вони не погоджуються».

У Києві 12 березня під будівлею ліцею №142 зібралися на акцію протесту проти закриття близько 600 людей: учні закладу та їхні батьки. За словами учасників акції 10 березня батьків та учнів повідомили, що ліцей закривають через нібито аварійний стан, проте жодного наказу надано не було. Адміністрація заявила, що переводить навчання в інші заклади.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фірма, що проводила експертну оцінку будівлі ліцею в Києві, фігурує у кримінальному провадженні