Баржу з 400 тоннами херсонських кавунів буде відправлено до Києва 16 серпня — «Нібулон»

14 августа, 2019 19:0818:53
14.08.2019

Баржу з 400 тоннами херсонських кавунів буде відправлено Дніпром до Києва 16 серпня, повідомили в компанії «Нібулон».

«Уже наступного тижня несамохідне судно NBL-90 у супроводі буксира модернізованого проекту 121М «Нодарі Чантурія» прибуде до перевантажувального термінала компанії в Переяславі-Хмельницькому. Звідси ягоду вже доставлять до столичних супермаркетів торговельної мережі «Сільпо», — йдеться в прес-релізі компанії в середу.

За її інформацією, вже третій рік поспіль «Нібулон» відправляє до Києва херсонські кавуни.

«Нібулон» виступає за те, щоб перевезення фруктової та овочевої продукції водою здійснювалися на постійній основі, а не були поодинокими явищами», — зазначили в компанії.

Як повідомлялося з посиланням на в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольгу Трофімцеву, херсонський кавун може стати продуктом із захищеним географічним зазначенням.

ТОВ СП «Нібулон» створено в 1991 році. Є одним із найбільших операторів на зерновому ринку України. Має 27 перевантажувальних терміналів і комплексів із приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних (388 зерносховищ силосного типу), флот, що налічує до 72 од., і Миколаївський суднобудівний завод.

«Нібулон» обробляє 82 тис. га землі в 12 областях України. Експортує сільгосппродукцію до більше ніж 70 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 5 млн тонн.