Багаторівневий паркінг і водоспад. Кличко розповів про плани реконструкції Київського зоопарку

Май 26, 2019 18:32Сьогодні, 19:23

60

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Наталія Кравчук / НВ

Кличко: Там буде відкритий простір, без кліток і зайвих бар’єрів

Мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю журналу НВ розповів про плани реконструкції Київського зоопарку, яка повинна початися влітку 2019 року.

«Ми цього літа відкриваємо першу чергу реконструкції — вхідну групу в Київський зоопарк», — заявив він.

Мер нагадав, що у 2007 році Київський зоопарк виключили з Європейської асоціації зоопарків, а у 2017 році завдяки змінам у зоопарку його повернули в асоціацію.

«Ми взяли західних архітекторів з Берліна, Голландії, з якими ми консультувалися, і реконструюємо зоопарк. Тепер там буде відкритий простір, без кліток і зайвих бар’єрів. Відкриваємо два озера, водоспад, будемо зараз будувати багаторівневий паркінг, він розміститься наполовину під землею», — розповів Віталій Кличко про плани реконструкції.

Нагадаємо, 4 липня 2016 року Віталій Кличко презентував концепцію оновлення Київського зоопарку. Він зазначав, що кошторис реконструкції зоопарку, за попередніми оцінками, становить близько 300 мільйонів гривень.

29 липня 2017 року естонська компанія Люнет стала переможцем тендеру на ремонт столичного зоопарку. Планувалося, що вона повинна буде демонтувати будівлі і конструкції, викорчувати і пересадити дерева, провести трубопроводи, почистити озера і видозмінити частину вольєрів для тварин. Вартість ремонту оцінили у 29,4 млн гривень.

Повний текст інтерв’ю з Віталієм Кличком читайте у свіжому номері журналу НВ — № 18 від 23 травня 2019 року