«Аваков і є тим вірусом, який заражає країну»: в столиці від президента вимагають дій

Февраль 23, 2020 16:48Люди вийшли на протест в білих спецкостюмах та масках на обличчях, (які одягають, щоб уникнути зараження вірусу) з плакатами в руках.

Сьогодні, 23 лютого, близько 100 людей зібралися під стінами Офісу президента, повідомляє «Громадське». Активісти вимагають звільнення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Ті хто прийшли виказали невдоволення роботою правоохоронця: відсутність розслідувань нападів на громадських активістів та журналістів, й т.і.

«Аваков і є тим вірусом, який заражає країну. Він небезпечний, токсичний і має піти з посади», – розповіла журналістам активістка Ліза Жарікова.

На момент мітингу, правоохоронці вишукувалися у шеренгу. Коли протестувальники хотіли залишити плакат з написом: «Подання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова» зі знаком питання біля підпису Володимира Зеленського – їм цього не дозволили.

Нагадаємо, що 28 серпня 2019 року в Запоріжжі проходила акція під назвою «Аваков-чорт». Громадяни вимагали не допустити у новому кабміні до будь-якої посади Арсена Авакова. Протестна хвиля прокотилася Україна, однак чоловік все ж втримався на посаді.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

загрузка…