Аваков хоче якнайжорсткіше покарати бійця АТО за підстреленого екс-«беркутівця»Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід для бійця АТО Олександра Федорченка, який, захищаючись від побиття спецпризначенцями під час засідання Солом’янського суду, вистрелив із пістолета, внаслідок чого випадково отримав поранення поліцейський.

Про це заявив нардеп Семен Семенченко на опублікованому в Facebook відео.

За його словами, суд скасував поруки народних депутатів й помістив АТОшника під домашній арешт. Семенченко назвав це рішення «ні вашим, ні нашим», адже ультимативну вимогу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова посадити Федорченка за ґрати суд не виконав, але й не залишив чинним раніше обраний запобіжний захід.

Водночас, зауважує нардеп, виявилося, що кваліфікація поранення поліцейського-екс-«беркутівця» фальсифікована. Як зазначає Семенченко, в довідці вказано, що куля пройшла легко по дотичній по стегну, а обвинувачення Федорченку висунуто за найтяжчою статтею.

Також, за словами нардепа, з’ясувалося, що АТОшника під Солом’янським судом били співробітники полку поліції особливого призначення, на Facebook-сторінці котрого в жовтні минулого року було опубліковано фото з підписом «Беркут – це круто».

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, образившись на Шевченківський райсуд Києва за те, що той відпустив Олександра Федорченка на поруки народних депутатів, вирішив зняти із установи охорону.

А поделиться?