“Антиолігархічна” акція у столиці: націоналісти прорвались через кордон поліції

9 марта, 2018 13:00Націоналісти, прихильники Саакашвілі та інші активісти, які виступають за імпічмент Порошенка, зібрались у Києві. Тут вони очікують на президента та вже відтіснили поліцейських.

Новину передає «Преса України».

Сьогодні, 9 березня, біля пам’ятника Тараса Шевченка у Києві зібрались близько 150 активістів. Йдеться про українських націоналістів та прихильників лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі. До прибуття президента Петра Порошенка активісти проводять «антиолігархічну» акцію.

Зокрема, люди взяли з собою численні плакати з надписами «Імпічмент Порошенку» та іншими. Стало відомо, що націоналісти прорвались через групу поліцейських, які вишикувались біля пам’ятника з метою контролю безпеки. В результаті активісти розмістились одразу біля пам’ятника.

За попередніми даними, «прорвати» оточення поліції закликав мер Конотопа Артем Семеніхін. Очевидці відзначають, що в ході дійства правоохоронці не перешкоджали учасникам акції, щоб не провокувати заворушень. Так, протестувальники безперешкодно перестрибували через парапет загородження.

До слова, раніше представники «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі попереджали, що 9 березня пройде чергова акція проти президента Порошенка.

«У п’ятницю, 9 березня, ми збираємося разом, щоб заявити про свою позицію і прямо в очі сказати Петру Порошенку, що ми думаємо про його олігархічний режим. Президент буде присутній на урочистостях до Дня народження Тараса Шевченка і не зможе не відреагувати, якщо нас буде багато. Тому зустрічаємося в п’ятницю о 8:00 ранку в парку Шевченка», – відзначали активісти.

Тим часом у Мережі з’явилось відео з місця події.

Коментарі