Андрій Нєбитов призначив нового керівника білоцерківської поліції

Август 13, 2019 18:00



Андрій Нєбитов призначив нового керівника білоцерківської поліції


Фото з призначення

Сьогодні, 13 серпня, до Білої Церкви завітали очільник Головного Управління Національної Поліції у Київській області Андрій Нєбітов та начальник Департаменту карного розшуку Сергій Тіхонов

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» .

Візит був пов’язаний з представленням особовому складу Білоцерківського відділу поліції їх нового очільника – Сергія Ждана. Такі кадрові зміни голова нацполіції Київщини пояснив недавніми гучними арештами на білоцерківщині членів організованого злочинного угрупування, в якому так чи інакше були задіяні і білоцерківські правоохоронці.

Андрій Нєбітов також наголосив працівникам білоцерківського відділку про недопустимість жодних протиправних чи то корупційних дій з боку правоохоронців та невідворотнє суворе покарання у разі їх проявів.

До призначення на посаду голови Білоцерківського ВП Сергій Ждан працював керівником відділу поліції на Черкащині. Свого часу працював оперуповноваженим, керівником карного розшуку, а згодом обіймав посаду начальника відділу поліції. 

Начальник Департаменту карного розшуку Сергій Тіхонов зазначив, що детально вивчив автобіографію та особисту справу новопризначеного начальника Білоцерківського ВП. За час служби Сергій Ждан зарекомендував себе гарним фахівцем та не був заплямованим зв’язками з криміналом.

Сам підполковник Ждан утримався від будь яких коментарів, оскільки ще не мав часу ознайомитись з ситуацією у Білій Церкві. Проте заявив, що всі зусилля правоохоронців будуть спрямовані на боротьбу з корупцією, організованою злочинністю та покращенню криміногенної обстановки у Білій Церкві.

Нагадаємо, що талановитий паркувальник перекрив тротуар для пішоходів навпроти відділку поліції у Білій Церкві.