Активісту, підозрюваному у стрільбі під судом, змінили запобіжний західРаніше Олександра Федорченка відпустили на поруки депутатів.

Сьогодні, 21 лютого, Апеляційний суд Києва розглянув скаргу на запобіжний захід активісту руху «Визволення» Олександру Федорченку з позивним «Брест». Як передає кореспондент ТСН, йому присудили цілодобовий домашній арешт з носінням електронного  браслета до 15 квітня. Також він має здати паспорти.

На суді були присутні численні правоохоронці, а також побратими «Бреста».

Федорченко – один з затриманих під Солом’янським судом Києва під час розгляду запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову. Його підозрюють у стрільбі під ноги поліцейським, внаслідок чого правоохоронець отримав ушкодження. Як стало відомо ТСН, зброя, з якої було здійснено постріли – нагородна.

Раніше затриманих під судом відпустили на поруки депутатів. Поліція обурилась такому рішення Шевченківського суду. Міністр МВС Арсен Аваков вимагав від Апеляційного суду та прокуратури «негайно винести справедливе рішення за фактом заподіяння вогнепального поранення поліцейському». А правоохоронці провели під судом мовчазний флешмоб на знак протесту. Своєю чергою Вища рада правосуддя звинуватила керівництво МВС у тиску.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

А поделиться?