Активісти вимагають ліквідації Окружного адміністративного суду Києва (Наживо)

Июнь 2, 2020 10:00Ще про одну декларацію українського політика стало відомо, завдяки сайту Національного агентства  протидії корупції (НАЗК). Цього разу йдеться про декларування доходів народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Ткаченка.

Як повідомили в «УП», у 2019 році Ткаченко отримав дохід від телеканалу «1 + 1» у розмірі майже 3,7 мільйона гривень. Крім того, у нього та у його дружини Анни є дві квартири площею 132,7 кв.м. і 45,7 кв. м задекларовано також і орендовану адміністративну будівлю майже на 400 квадратів. У володінні нардепа також знаходиться земельна ділянка майже на 1,5 тисячі кв.м. і дача площею понад 267 квадратів.

З декларації стало відомо, що дружина політика володіє кулоном з діамантом, який на момент покупки коштував понад 600 тисячі гривень. Також відомо, що сім’я Ткаченка задекларували п’ять автомобілів – три Land Rover (дві Службові та одна орендована в «1+1» у депутата) і дві BMW у дружини.

За 2019 рік Ткаченко отримав дохід від діяльності на телеканалі «1+1» у розмірі майже 2,7 мільйона гривень. Його зарплата в парламенті склала понад 170 тисяч гривень. Дружина нардепа у 2019 році задекларувала дохід близько 1,7 мільйона гривень.

Також повідомляється, що від відчуження цінних паперів і корпоративних прав у 2019 році народний депутат отримав близько 28 мільйонів гривень. Повідомляється, що Олександр Ткаченко володіє готівковими фінансами в розмірі 400 тисяч доларів США. Також у банку Ткаченко тримає близько 5,5 мільйона гривень і 6557 доларів США. Дружина Ткаченка готівкою має 31 тисячу доларів США, а в банку 4,5 мільйона гривень. Крім того, у 2019 році Олександр Ткаченко придбав нерухоме майно майже на 12, 5 мільйонів гривень, ще на 1,2 взяв в оренду.

Раніше ASPI news повідомляло, що ексгенпрокурор Луценко і його дружина задекларували понад 300 тисяч гривень на навчання сина та організацію вечірки. Також в декларації зазначено, що подружжя має у власності квартиру в Києві, будинок і земельну ділянку в Рівненській області, а також гараж, земельну ділянку, житловий будинок і нежитлове приміщення в Києві.

Крім того, повідомлялося, що п’ятий президент України Петро Порошенко минулого року заплатив 188 мільйонів гривень податків, а загальний дохід за 2019 рік склала сума 773 мільйонів гривень. Крім того, відомо, що 606 мільйонів гривень склали дивіденди, які, як зазначили в пресслужбі Порошенка, не виплачувалися з 2014 року.

Нагадаємо, раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заповнив декларацію, згідно з якою у чиновника відсутні дохідна частина, немає ні своєї нерухомості, ні своєї машини. Декларація була опублікована на сайті НАЗК. У документі Петрашко вказав, що проживає у квартирі дружини, а своєї нерухомості у нього, судячи з усього, Немає. Так само, як і немає активів, корпоративних прав, та й взагалі доходів.

Також повідомлялося, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за 2019 рік заробив понад 234 тис.гривень, йому також компенсували понад 2 мільйони гривень за Іноземні відрядження. Про це свідчать дані з декларації Кулеби, повідомляє УНН. У міністра є 32 тис. євро готівкою, а також 95 312 гривень і 20 962 гривень — на банківських рахунках.