Акція на підтримку Стерненка мирно закінчилась під Офісом генерального прокурора України

27 февраля, 2021 18:16У Києві біля будівлі Офісу генерального прокурора України завершилася акція протесту на підтримку активіста і блогера Сергія Стерненко.

Про це повідомляється на Telegram-каналі STERNENKO.

Акція завершилася під вимоги відставки генерального прокурора Ірини Венедиктової та звільнення Стерненка. Активісти очікують, що Стерненко вийде на свободу через тиждень.

Якщо вимоги не будуть виконані, то учасники протесту обіцяють з 9 березня почати безстрокову акцію на його підтримку.

«Наша акція безстрокова. Ми не будемо жити під ГПУ та ОП, але будемо виходити постійно, поки не буде реформована судова система і не випустять Сергія Стерненка. Наступна наша зустріч 9 березня під Будинком Профспілок», — оголосили організатори.

Також організатори звернулися до президента України Володимира Зеленського.

«Ми звертаємося до президента Зеленському. Сьогодні акція була мирною, але ми вимагаємо, щоб ви не тільки почули людей на вулиці й відреагували на це, але і негайно вжили всіх заходів, щоб були відновлені довільно порушені права Сергія Стерненка та інших політв’язнів.

Крім того, ми вимагаємо, щоб ви негайно розпочали виконання своєї передвиборчої обіцянки і по-справжньому, а не на папері, реформували судову систему», йдеться в повідомленні.

Міністерство внутрішніх справ подякувало учасникам акції на підтримку одеського активіста Сергія Стерненка за дотримання законодавства під час мирної акції на Банковій у Києві.

«Дякуємо громадянам за дотримання чинного законодавства під час мирної акції на Банковій у центрі столиці, а також поліцейським, нацгвардійцям та рятувальникам, які охороняють публічну безпеку на місці.

Конституція України гарантує право на акції та зібрання. Правоохоронці готові забезпечувати правопорядок під час мирних протестів на території всієї України», — йдеться в повідомленні МВС