Адвокат жертви насильства у Кагарлику повідомив нові деталі справи

Июнь 2, 2020 14:16На сайті народного депутата Олександра Дубінського вийшов матеріал, в якому йдеться про те, що група аграріїв «Довіра» на чолі з Андрієм Веревським має намір заробити на підвищенні податку на землю, а після — «відібрати» її у фермерів під виглядом детінізації виробництва сільськогосподарської продукції (законопроєкт №3131).

За даними Дубінский.Про, Веревський готує нову аферу. З її допомогою він зможе повністю перерозподілити на свою користь ринок землі в Україні і при цьому заробити чималі гроші. Як зазначається в матеріалі, окремі депутати, залучені Веревським у партію «Слуга народу», готові злити олігархам землю народу. Для цього потрібно підтримати законопроєкт №3131, який нібито спрямований на детінізацію виробництва сільськогосподарської продукції. Від групи «Довіра» буде повністю забезпечена 100% підтримка цього законопроєкту. Законом вносяться зміни до Податкового кодексу України.

«Здавалося б, де в законопроєкті №3131, може бути присутньою всенародна «катастрофа», щодо землі? По-перше, Веревський планує збільшити податок на землю з 140 до 1400 гривень з 1 Га землі. Тобто — в 10 разів! Для малих і середніх фермерських господарств таке підвищення виявиться непідйомним… По-друге, в законопроєкті також прописано, що даний податок на землю є фіксованим, і не буде залежати від того, обробляється земля чи ні», — повідомляє Дубінский.Про. Зазначається, що законопроєкт №3131 є логічним продовженням відкриття ринку землі і створений з метою заробити гроші великим аграрним бізнесом, від підвищення податку на землю, який у кінцевому підсумку виявиться в кишені Веревського за рахунок дрібних фермерів. А також створити умови, за яких ті ж дрібні фермери будуть змушені продати свою землю за копійки великому бізнесу.

ASPI news повідомлялося, що 48 народних депутатів оскаржили підписаний президентом Володимиром Зеленським закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обороту земель сільськогосподарського призначення». Відповідне подання до Конституційного Суду направили лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко та народний депутат Сергій Власенко.