$50 тис за 2 життя: зниклих матір і доньку вбили на замовлення

Август 21, 2019 08:16Зниклих під Києвом 53-річну Надію Головач та її доньку 31-річну Юлію Зайковську убили на замовлення. Фото — Instagram Надії Головач

Зниклих під Києвом 53-річну Надію Головач та її доньку 31-річну Юлію Зайковську вбили на замовлення.

4 підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства жінок затримали. Замовником став колишній чоловік старшої жінки, Олександр Головач. У них тривали судові спори щодо поділу майна після розлучення, повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

«Усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, замовив та проплатив убивство обох. Діяв у змові з теперішньою дружиною. Для виконання злочину скористався послугами раніше судомого за умисні вбивства. Життя двох людей замовники оцінили у $50тис», — повідомила Лариса Сарган.

Усіх причетних до резонансного злочину затримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під Києвом знайшли авто, на якому зникли матір із донькою

Надія Головач разом із донькою володіють невеликим розважальним комплексом у Броварах, який називається «З легким паром». Сюди входять сауни, мотель, автомийка і ресторанчик. У оточенні родини розповідають, що останні 2 роки для жінок були непростими. Після 25 років шлюбу із Олександром Головачем Надія розлучилася. У чоловіка з’явилася інша жінка. Ділили спільний великий бізнес та майно. Олександр за допомогою екскаватора намагався зруйнував комплекс «З легким паром». А перед зникненням жінок автомобіль Надії тричі підпалювали.

Юлія — донька Надії від першого шлюбу. Олександр Головач виховував її із 5 років. Також у Надії та Олександра є спільний син. У Юлії залишилася маленька донька.

Сам Головач є директором підприємства УМБР із виробництва тротуарної плитки. Володіє компанією ANG Patriot (АНГ Патріот України) з виробництва легких літальних апаратів Patriot. Є одним із власників авіаційно-технічного клубу «Євростар». Володіє компанією «Ергуд», яка займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами, виробництвом меблів, дерев’яних будівельних конструкцій. І разом із Світланою Сташевською чоловік володіє ще й компанією «Випробувальний центр ТЕСТ». У сферу її діяльності входить дослідження і експериментальні розробки в галузі наук. А також програмування і важкий автомобільний транспорт.

31-річна Юлія Зайковська та її матір 53-річна Надія Головач виїхали на автомобілі з Броварів Toyota у напрямку столиці 17 серпня близько 20:00. Про зникнення жінок повідомив співмешканець Юлії Зайковської. За його словами, жінки перестали виходити на зв’язок за півгодини, як поїхали.

×